Aşk ve Mavi Dizisi Oyuncu Seçimi

Her geçen gün televizyon sektörüne çeşitli diziler, filmler ve programlar dâhil olmaktadır. Bu dizilerde rol alma hayali olan kişiler de ortaya çıkmaktadır. Bunlardan biri olan Aşk ve Mavi dizisinin başrolünde Burcu Kıratlı ve Emrah bulunmaktadır. Bu dizide Mavi karakterini Burcu Kıratlı canlandırmaktadır, Ali karakterini ise Emrah canlandırmaktadır. Bu dizi her ne kadar içinde dram da barındırsa bile bunun yanı sıra komediyi de barındırmaktadır.

Dizi Nevşehir de bir konakta gerçekleşen sıra dışı olayları ele almaktadır. Bu dizide Ali adlı karakter 30 yaşlarında bulunan bir bireydir. Alinin ağabeysi olan cemal yasak bir aşk sonucunda bir cinayet işlemiştir ve beraber olduğu kadının kocası olan Ahmet ‘i öldürmüştür. Fakat Cemalin evli ve çocuklu olması nedeniyle kardeşi Ali cinayeti üstlenir ve uzun yıllar cezaevinde yatar. Bu olaylar ile beraberinde Ahmet’in kız kardeşi olan Mavi cinayeti işlediğini sandığı Ali’den intikam almaya yemin eder ve Aliye ulaşarak aynı zamanda kimliğini de gizleyerek Ali ile evlenir amacı intikam ateşini söndürmektir. Fakat bu intikam zamanla yerini aşka bırakmıştır. Bu dizide aşk, gerilim, komedi, dram gibi birçok konu işlenmektedir. Bu dizide Cemal karakterini hem kötü hem de esprili yanı seyirciler ile buluşmuştur. Doğal bir ortam kurulan dizi seyircinin beğenisin kazanmıştır. Bu diziyi beğenenlerin yanı sıra bu dizide yer almak isteyenlerin sayısı azımsanmayacak düzeydedir. Bu dizilerde yer alan oyuncular ile çalışmak çoğu insanın hayallerini süslemiştir.

Oyuncu olup bu dizide yer almak isteyen bir birey öncelikle bir yeteneğe sahip olmalıdır. Oyuncu olmanın belli başlı gerekliliklerini yerine getirmelidir. İlk olarak belli bir yeteneğe sahip olan oyuncu adayı cast ajansına sahip olmaktadır. Eğer Aşk ve Mavi dizisinde yer almak istiyorsanız bir cast ajanslarımıza başvuruda bulunarak, bu hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu ajanslara kaydolarak Aşk ve Mavi dizisinde rol alma şansını elde edebilirsiniz. Bu dizide rol arkadaşı arandığı zaman cast ajanslarında bulunan oyuncu adayları arasında belli başlı elemeler yapılır ve verilecek olan role uygun olanlar dizide rol vermek üzere seçilir.

Kaynak: https://www.ajansturk.org/oyuncu-olmak-isteyenler-icin-4-puf-nokta/