Bebek model ve oyuncular aranıyor!

Bebek model ve oyuncular aranıyor!

Bebek ajans kayıt hizmetleriyle beraber anne ve babalara, henüz küçük yaşta olan çocuklarına set tecrübesi edinmesi ve küçük yaştan sektöre direkt olarak giriş yapması konusunda yardımcı oluyoruz. Alanında önemli bir yere sahip olan ajansımız, bu çalışmalar ile beraber kendisini çok daha üst pozisyonlara taşımakta ve Türkiye’de tanınan bir imaj edinmesine yardımcı olmaktadır. Hemen siz de tercihinizi firmamıza yönlendirebilir, reklam filmleri, diziler ve sinema projelerinde aranılan bebek oyuncu ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.

İstikrarlı bir ortam oluşturabilmek ve bebek oyuncu ajans olarak sizlerin çocuklarına yeni işler paslayabilmeyi amaçlayan firmamız, farklı departmanlardan sunumları gerçekleştirmektedir. Son dönemlerde bebek oyuncular sık sık yapım şirketleri tarafından soruşturulmaktadır. Sunulan doğru hizmetlerle beraber öne çıkma şansı mümkün olacağı gibi, aynı zamanda ise bebek ajans kayıt hizmetlerinden faydalanıp, sektör de önemli bir yer edinebileceğiniz ortamlar oluşturmayı da ihmal etmemekteyiz.

Bebek oyunculara star olma şansı veriyoruz!

Bebek oyuncu ajans olarak küçük yaştan itibaren set projelerine sizleri dahil eden firmamız, bugüne kadar önemli isimlerin ilk aşamada menajerliğini yapmıştır. Emir Berke Zincidi, nam-ı diğer küçük Osman, Öyle Bir Geçer Zaman Ki projesi başta olmak üzere diğer pek çok reklam ve dizi projelerinde bizimle çalıştı! Kim bilir, sizlerin çocuğu da belki Türkiye’nin en çok aranan yıldız oyuncularından bir tanesi olabilir!

Bunun için bebek ajans kayıt hizmetlerini ele alabilmek ve kendinizi göstermek açısından hemen bizimle iletişim kurmayı ihmal etmeyin. Türkiye standartlarında marka olan ajansımız, yapılan çalışmalar ile beraber birçok oyuncu adayını öne çıkartmayı başarmıştır. Bu sayede ise önem arz eden ve aynı zamanda Türkiye’de marka değeri kazanmış olan ajansımıza katılımlar gerçekleştirmek söz konusudur. Sizlere sunmuş olduğumuz bu istihdam ortamları ile beraber artık aranan bir yıldız olabilmek ve kendinizi projelerde sınamak fazlası ile mümkün. Hemen bebek oyuncu ajans olarak başvuru formunu ve fotoğrafları tarafımıza iletmekten geri kalmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir