Çocuk oyuncu başvurunuzu hemen yapın!

Çocuk oyuncu başvurunuzu hemen yapın!

Çocuklarınızın yetenekli olduğunu düşünüyor fakat hangi ajansla çalışacağınızı bilmiyor musunuz? Sizlere çocuk oyuncu başvuru üzerinden birçok projede rol alma imkanları tanıyan firmamız, her geçen gün daha fazla kişi tarafından taktir toplamaktadır. Dizi, film ve reklam alanına oyuncu sunumları yapan ve her geçen gün çıtasını çok daha üst seviyelere çıkartan ajansımızın bir parçası olmak ister misiniz? Hemen katılımlarınızı sağlayın, önem arz eden projelerde bir yıldız olma fırsatlarına direkt olarak erişin.

Günden güne daha fazla kişinin ortak tercihi olan ve aynı zamanda oyuncu başvuru ajansları üzerinden popüler işlerde görev alma avantajları sunan ajansımıza katılımları sağlamanın tam zamanı! Her yıl yeni yüzleri sektöre kazandırma konusunda emin adımlar atan firmamız, elde edilen bu muhteşem hizmetleriyle beraber de Türkiye’de marka değeri taşıyan bir ajans konumunda yer alıyor. Tercihleri bu noktada yapmak ve çocuk oyuncu başvuru üzerinden firmamızın bir parçası olmak adına hemen bizi tercih edin.

Oyuncu başvuruları ile yeni yüzleri ön görüşmelere çağırıyoruz!

Oyuncu başvuru ajansları üzerinden bizlerle kontak kuran tüm yeni yüzleri, ön görüşmelere davet ediyor ve bir deneme çekimi alıyoruz. Deneme çekiminden hemen sonra projelere sunumlar yapan ajansımız, bu sayede öne çıkan yıldızları keşfetme konusunda da lider bir izlenim elde etmeyi başarmıştır. Artık kendinizi sektör de göstermek ve tanınan bir isim haline dönüşme noktasında ise herhangi bir engeliniz kalmıyor.

Bir tıkla başvuruları yapmak ve çocuk oyuncu başvuru üzerinden reklam, sinema ve dizi projelerinde ana cast olarak görev almak söz konusudur. Ataberk Mutlu, Emir Berke Zincidi, Furkan Kızılay, Merve Erdoğan gibi önemli çocuk oyuncuları piyasaya kazandırmış olan firmamız, 30 seneyi aşkın süredir alanında da lider olarak görülmektedir. Artık siz de kendinizi ispatlamak ve aynı zamanda köklü işlerde kalıcı olarak görev alabilmek açısından hemen oyuncu başvuru ajansları üzerinden bizlere ulaşmayı ihmal etmeyin.