Çocuklarınız dizi projelerinde yer alsın!

Çocuklarınız dizi projelerinde yer alsın!

Dizide oynamak istiyorum diyen tüm adaylara başvuru formlarını ulaştıran ve daha sonrasında projelere direkt olarak katılımlarını sağlayan ajansımızın bir parçası olmak ister misiniz? Bugüne kadar her yaş grubu oyuncuları Türkiye genelinde işlere sunan firmamız, elde ettiği başarı sayesinde de sektörün yapımcılar tarafından en çok tercih edilen firması konumunda yer aldı. Siz de hemen bir tıkla katılımı sağlamak ve ajansımızın bir parçası olmak adına bizi tercih edin.

Bu alanda çocuk ajans kayıt olarak önemli işlere sunumlar yapacak olan ajansımız, yeni nesil adayların önünü açmaya yönelik cazip bir ortam yaratmaktan da geri kalmamıştır. Başvurular dahilinde sizlere kaliteli projelerde rol alma imkanları tanıyor, bu sayede ise öne çıkan yeni bir aday olma fırsatlarını direkt olarak sunuyoruz. Artık kaliteli projelerin tamamında yıldızlaşmanız ve aynı zamanda dizide oynamak istiyorum konusunda tüm kanalların projelerine sunumlarınızın sağlanabilmesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ajansımız yeni yüzleri öne çıkartıyor!

Çocuk ajans kayıt kapsamında hemen departmanlarımız ile kontak kurun ve çocuklarınızın küçük yaştan set tecrübeleri edinmesini sağlayın. Bilindiği gibi küçük yaştan sektöre giriş yapan pek çok kişi, ileri yaşlarda önem gören işlerde yıldızlaşma fırsatları elde edebilmektedir. Bu denli önem taşıyan ve aynı zamanda öne çıkan işlerin tamamında rol almanız konusunda da önünüzde herhangi bir engel kalmıyor. Bir tıkla başvurunuzu yapabilir, ajansımızda ünlenme fırsatları elde edebilirsiniz.

Bugüne kadar dizide oynamak istiyorum diyen adayların yapım firmalarına sunumlarını gerçekleştiren ajansımız, elde etmiş olduğu bu muhteşem başarı ile beraber günden güne daha fazla öne çıkmayı başarmıştır. Sizlere kaliteli bir sunum ortamı sağlayan ve aynı zamanda ihtişamlı bir hizmet olanağını ulaştıran firmamız, bu başarıları neticesinde de yeni nesil çocuk ajans kayıt süreçleri üzerinden isimler keşfetmeye devam ediyor. Sektöre yeni yıldızlar sunmak ve onların projelerde ünlenmelerini sağlamak bizim görevimiz!