Dizilerde ana cast olarak rol almak ister misiniz?

Dizilerde ana cast olarak rol almak ister misiniz?

Dizi rol almak istiyorum diyen adayların tamamına başvuru süreçleri sunan ve aynı zamanda öne çıkan işlerde rol alma fırsatları tanıyan firmamıza bir tıkla kayıt olabilirsiniz. Her geçen gün çıtasını çok daha üst seviyeler de tutan firmamız, elde etmiş olduğu bu başarısı ile beraber günden güne kitlelerin ortak tercihi konumunda yer almıştır. Cazip hizmet avantajlarını denetleme ve aynı zamanda öne çıkartma şansları sunan ajansımıza hemen siz de kaydolun.

Her yıl kadrosundan önemli isimler sunan ve film reklam ajansları olarak çalışmalarına hız kesmeden devam eden ajansımıza kayıt olmak çok kolay! Kanal D, Star TV, Show TV, Fox TV, TRT, ATV, TV 8 gibi kanallara oyuncu sunumları yapan firmamız, reklam projelerinde ve beyaz perde de görev alabilmeniz noktasında yapım firmalarına CV’lerinizi ulaştırmaktadır. Siz de ön görüşmeler dahilinde kadromuzda yer almak ve dizi rol almak istiyorum diyorsanız, hemen casting direktörlerimiz ile iletişime geçmekten geri kalmayın.

Sizlere uygun roller seçmek bizim görevimiz!

Sizlere uygun roller seçebilme konusunda çalışan menajer ve casting direktörü kadromuz, film reklam ajansları alanında da doğru bir sunum yapabilmek adına önemli adımlar atmaktadır. %100’e kadar kaliteli işlerde rol alabilme avantajlarını sunan firmamız, elde edilen bu başarı ile beraber kitlelerin de ortak tercihi konumunda yer almıştır. Hemen siz de kayıtları tamamlamak ve öne çıkan işlerin tamamında rol alabilmek adına bir tuşla başvuru yapmayı ihmal etmeyin.

Günden güne kitlelerce tercih edilmiş ve aynı zamanda dizi rol almak istiyorum diyen adaylar tarafından CV’lerin gönderildiği ajansımız, bu süreçte ise yeteneklerine güvenen tüm adaylar için uygun rol seçimleri yapmak adına 24 saat boyunca çalışmaktadır. Artık köklü projelerde kendinizi göstermeniz ve öne çıkan yeni nesil bir aday olabilmeniz bakımından film reklam ajansları olarak sizlere bir tık kadar uzaklıkta yer alıyoruz.