En çok dizi & film oyuncusu yetiştiren ajans!

En çok dizi & film oyuncusu yetiştiren ajans!

Türkiye’de en büyük ajanslar kapsamında yer alan ve her yıl sektöre önemli dizi, film oyuncuları sunan casting firmamıza bir tıkla kayıt olmak ister misiniz? Bu alanda önemli çalışmaları öne çıkartan firmamız, elde etmiş olduğu başarısı neticesinde de günden güne kendisini geliştirmektedir. Lider firmamız ile çalışabilmeniz ve kapsamlı projelerin tamamında yıldızlaşmanızı sağlamak adına aktif olarak bu işlere yönelimleri devam ettiriyoruz.

Siz de kendinizi göstermek ve aynı zamanda Kadıköy oyunculuk ajansları kadrosunda yer alan yeni bir isim olabilmek adına hemen bizi tercih edebilirsiniz. Sektöre reklam yıldızları sunabilmek adına da her yıl 50’e yakın reklam filminin oyuncu kadrosunu üstlenen firmamız, bu başarıları ile beraber alanının en iyisi konumunda yer almıştır. Artık siz de en büyük ajanslar olarak hemen başvuruları yapabilecek, bu sayede çok daha üst seviye projelerde kendinizi gösterme imkanlarına sahip olabileceksiniz.

Ajansımız bu alanda yeni yıldızlar arıyor!

Bu yıl Söz, İstanbullu Gelin, Savaşçı, Lise Devriyesi, Diriliş Ertuğrul projelerine önemli ana cast oyuncuları sunan firmamız, yeni başlayacak olan projeler için de araştırmalarını sürdürüyor. Siz de bu hususta Kadıköy oyunculuk ajansları kadrosunda yer alan bir isim olabileceğiniz gibi, kendinizi bu alanda önem taşımış olan işlerin tamamında gösterme fırsatlarına da sahip olabileceksiniz. Bir tıkla başvuruları tamamlamak ve önem gören işlerin tamamında kendinizi göstermek bakımından bir iletişim ağı kurmayı ihmal etmeyin.

%100’e kadar sizlere hitap eden işleri seçebilme konusunda gelişmiş olan menajer ve casting direktörlerimiz, en büyük ajanslar kapsamında ise çalışmalarına ivme kazandırarak devam etmektedir. Kendinizi bu tip işlerde kıyaslamanız ve denemeniz bakımından aktif olarak hizmetlerimize devam ediyor, bu sayede ise en büyük ajanslar kadrosunda yer alan bir isim olmanıza yönelik şanslar tanıyoruz. Tercihinizi hemen bize yönlendirin, önem gören işlerde yıldızlaşma fırsatlarına doğrudan ulaşın.