İçerde 1.Sezon 35.Bölüm

Televizyon ve dizi dünyasında büyük yankı uyandıran 2016-2017 sezonunun yeni dizisi İçerde, bir mafya babasının ve bir organize müdürünün birbirlerine yaptığı ihaneti konu alan, aynı zamanda birbirinden habersiz iki kardeşin birbirini bulma çabasını anlatan Ay Yapım projesidir.

İçerde dizisinde bu bölümde de yine izleyenlerini şoka uğratmayı başardı ve sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.  Geçen bölüm, organize müdürü olan Yusuf Müdür, Celal Baba tarafından öldürülüp, suç Sarp’ın üzerine atılmıştı. Bu bölümde Sarp’ın gözaltına alınması ile başlıyor. Sarp gözaltına alındıktan sonra polis olduğunu iddia etmekte fakat kimse ona inanmamaktadır. Celal Baba’nın emri ile Davut, Yusuf Müdür’ün oğlu Gökhan’a giderek, onu Sarp Yılmaz hakkında dolduruşa getirmiş ve intikam alması konusunda onu ikna etmiştir. Gökhan ise Sarp Yılmaz’ın polis olduğuna dair tüm kanıtları ortadan kaldırmış ve Sarp’ın cezaevine gönderilmesini sağlamıştır. Bu sırada organizeye de yeni bir müdür atanmıştır. Organizeden çıkan cezaevi nakil aracı, yolda giderken saldırıya uğramış ve Sarp Yılmaz kaçırılmıştır. Kudret ve Hasan Alyanak’ın yaptığı plan doğrultusunda Sarp kaçırılıp, intikam alması için Celal Baba’nın üstüne salınmıştır. Artık ne polis ne de Celal’in adamı olmayan Sarp gözü dönmüş bir canlı bombadır. Ama bilmedikleri bir şey vardır. Sarp Yılmaz gözü dönmüş bir canlı bomba değil akıllıca hareket ederek ve Celal’in gözünü korkutmak için hamleler yapmakta olan, kesinlikle polis kimliğine leke sürdürmeyecektir.

Sarp’ın tek amacı kardeşi Umut’u bulmaktır. Bu sırrı bilen tek kişi de Coşkun’dur ve Sarp, Coşkun’u tam yakalayacakken elinden kaçırmıştır. Coşkun, Mert’i aramış ve her şeyi itiraf edeceğini söyleyip onu yanına çağırmıştır. Tam bu sırada Celal Baba konuşmaları dinlemiş, Mert’i takip altına almıştır. Coşkun durumu görünce Mert’e her şeyi itiraf etmekten vazgeçip Mert’i vurmuştur. Celal’e silah doğrultan Coşkun’u, çelik yelek giyen Mert öldürmüş ve Celal’e sadakatini bir kez daha kanıtlamıştır.

Senaristler, Sarp ve Mert’in kardeş olduklarını öğrendiğini ve aslında her şeyin Sarp’ın bir planı olduğunu, Coşkun’un ölmediğini gösterince izleyicileri yine şaşırtmayı başardı. Dizinin 36. Bölümünde neler yaşandığı anlatılacak ve izleyiciler heyecanla bu bölümü beklemekte.