İçerde dizisine polis oyuncular arıyoruz!

İçerde dizisine polis oyuncular arıyoruz!

Dizi ajanslarına kayıt yaptırmak ve aynı zamanda İçerde dizisinde polis oyuncu olarak yer alabilmek bakımından hemen bizlerle iletişim kurmayı ihmal etmeyin. Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli’nin başrollerini paylaştığı İçerde dizisinde polis rolünde yer alacak ana cast oyuncuları aramaktayız. Her yıl oyuncu kadrosuna yeni isimler katan ve daha sonrasında onları Türkiye’nin önde gelen projelerine dahil eden firmamız, bu alanda yapmış olduğu çalışmalar ile çıtasını hep bir adım üste taşımayı başarmıştır.

Türkiye’ye yeni isimler kazandırmak ve buna istinaden dizilerde oynamak isteyenlere fırsat tanımak adına burada yer almaktayız! Bir tıkla başvurularınızı yapabilmek ve oyuncu pozisyonunda yer almak istiyorsanız, hemen siz de firmamız ile kontak kurmaktan geri kalmayın. Show TV dizilerinin yanı sıra Star TV, Fox TV, Kanal D, ATV, TRT gibi önemli kanallara da oyuncu sunan firmamız, çıtasını her daim arttırabilmek ve dizi ajanslarına kayıt yaptırmak isteyenlere fırsat tanımaktadır.

Alanının en iyi ajansı yeni oyuncu kabulünü sağlıyor!

Dizilerde oynamak isteyen pek çok oyuncu adayı tarafından tercih edilen firmamız, bu alanda elde etmiş olduğu başarı ile beraber Türkiye’nin önde gelen ajansı konumunda yer aldı. Her geçen gün yeni oyuncu adaylarını öne çıkartabilme konusunda çalıştığımız gibi, aynı zamanda ise kaliteli projelerin yıldızı olma fırsatlarını tarafınıza ulaştırıyoruz.

Bu hizmet olanaklarını değerlendirmek ve kaliteli ajans bünyesinde yer alarak bir oyunculuk tecrübesi edinmek adına hemen bizlerle iletişim kurun. Dizi ajanslarına kayıt yaptıran oyuncu adayları için deneme çekimleri alan firmamız, yeteneğine güvendiği adayların önünü açmak ve önemli projelerde onlara rol verebilmek adına çıtasını daha üst alanlara taşımaktadır. Bu sayede pek çok kaliteli projede oyuncu olarak yer alabilecek, aynı zamanda ise oyunculuğunuzu ispat ederek önde gelen bir isim olma fırsatlarına ise doğrudan erişebileceksiniz. Dizilerde oynamak hiç bu kadar kolay olmamıştı!