İstanbul’da mankenlik yapmak isteyen adaylar başvuru yapabilir!

İstanbul’da mankenlik yapmak isteyen adaylar başvuru yapabilir!

Mankenlik ajansı İstanbul olarak kadromuza yeni isimler katmaya karar verdik! Sizler de kaliteli bir ortam yaratmak ve artık kalan ömrünüzü manken olarak sürdürmek ister misiniz? bu alanda yapılan çalışmalar ile beraber sizlere sektörün yıldızı olma konumunu sunan ajansımız, yaptığı çalışmalar dahilinde ise Türkiye’nin en iyi ajanslarından bir tanesi konumuna ulaşmıştır. Sizler de çeşitli projelerde yer almak ve markaların reklam yüzü olmak açısından hemen bizi tercih edin.

Üstün hizmetler ve erkek mankenlik başvurusu ile beraber proje bazlı çalışmaları gözden geçirebilmek adına bizimle iletişim kurmayı ihmal etmeyin. Sizlere sektörel anlamda hizmetler sunan ajansımız, bu alanda ise birçok kişi tarafından taktir toplamıştır. Doğru projelerde boy gösterme imkanı sunan ajansımızın bir parçası olabilmenizi kolaylaştırmak ve aynı zamanda tamamen üstün bir hizmet anlayışından faydalanmanıza olanak tanımak bakımından çalışıyor, bu sayede ise mankenlik ajansı İstanbul olarak çeşitli projelerde yer alma imkanları tanıyoruz.

Manken olun, iyi paralar kazanın!

Erkek mankenlik başvurusu yapmak isteyen adaylar web sitemiz üzerinden başvuru formlarını indirebilir, doldurduktan sonra boydan birkaç farklı fotoğrafını tarafımıza ulaştırabilirler. Ajansımız bünyesine uygun olan isimleri sektöre kazandıracak, böylelikle projelerde diledikleri gibi yer alabilme fırsatları vereceğiz. Ayrıca uygun olan manken adayları için 10 farklı ilde yer alan ofislerimizin kapılarını açıyor, profesyonel fotoğraf çekimlerini yaparak doğrudan ajansımızın bir parçası haline dönüştürüyoruz.

Bu alanda yapmış olduğumuz çalışmalar ile beraber artık kayıtları tamamlamak ve doğrudan ajansımıza dahil olmak fazlası ile kolay! Zira mankenlik ajansı İstanbul olarak bölgenin en iyisi konumunda yer almaktayız! Kıvanç Tatlıtuğ, Tolgahan Sayışman, Berk Hakman, Kenan İmirzalıoğlu gibi önemli isimlerle çalışan ajansımız, sizlere de sektörün öncüsü bir model olma fırsatları vermektedir. Türkiye genelinden gelen başvuruları kabul eden ve erkek mankenlik başvurusu gibi kadınlardan da sık sık başvuru talepleri alan ajansımız, yeni yüzlere şans tanımak ve istihdam ortamı yaratmak açısından burada!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir