İzmir’de bebek oyuncu arayışımız sürüyor!

İzmir’de bebek oyuncu arayışımız sürüyor!

İzmirdeki oyunculuk cast ajansları olarak kadromuzda yer alacak bebek oyuncular için araştırmalarımız sürmektedir. Çeşitli bez reklamları, mama reklamları gibi alanlarda rol alacak olan bebek oyuncular için, tek bir reklam filmine 4 bin TL ödeme yapılacaktır! Onlarca farklı reklam filmi için çocuk oyuncu arayışını sürdüren ajansımıza hemen katılım sağlayabilir, kendinizi önemli projelerde sınama şanslarına ise doğrudan erişebilirsiniz.

Türkiye standartlarında marka değeri elde eden ve bebek reklam başvuruları üzerinden yeni kayıt dönemlerini başlatan ajansımız, bu olanaklar dahilinde de elde ettiği başarılara istinaden daha fazla öne çıkma şanslarını sağlamıştır. Türkiye’de marka değeri elde eden firmamız, tüm bu başarıları ile beraber sektörün lideri konumunda yer alan bir ajans olarak gözlemlenmektedir. Sizleri öne çıkartabilmek ve aynı zamanda sektörde yer alan projelere kazandırmak adına emin adımlar atıyor, aynı zamanda ise İzmirdeki oyunculuk cast ajansları olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Bebek ve çocuk oyuncu ajansları

Her yaş oyuncuya ihtiyacımız var!

Bu yıl dizi, reklam ve sinema alanında yapımcıların ortak tercihi olan İzmir, sizlerin de “oyuncu” olmanıza fırsatlar tanıyor. Ajansımız bünyesinde eğitimler almak ve var olan tecrübelerinizi daha üst makamlara taşımanızı sağlamak açısından, atölye çalışmalarımıza dahil olabilir ve kendinizi gösterebilirsiniz. Doğru bir sunum ortamı yaratabilme hususunda çıtasını genişleten ajansımız, sektörün en çok tercih edilen firması olarak göze çarpmaktadır. Artık bebek reklam başvuruları ve diğer yaş gruplarına ilişkin başvuruları sorunsuzca sağlayabileceğiniz bir ajans ile çalışmak mümkün!

Kayıt sürecinde herhangi bir ücret talep etmeyen İzmirdeki oyunculuk cast ajanslarımız, her geçen gün yeni adaylara şans tanıyabilme konusunda da kendisini geliştirmektedir. Onlarca farklı ismi bu yıl düzenlenecek projelere katan ajansımız, aynı zamanda ise reklam filmlerinde elde etmiş olduğu başarı ile bilinmektedir. Artık bebek reklam başvuruları ve buna istinaden pek çok çalışmayı doğrudan ele alan ajansımızın bir parçası olabilmeniz için önünüzde herhangi bir engel yok!