İzmir’de çocuk ajansları departmanımızı açtık!

İzmir’de çocuk ajansları departmanımızı açtık!

Çocuk ajansları İzmir olarak bu bölgede yeni insanlar keşfetmek ve sektöre kazandırmak adına günden güne çalışmalarımıza devam ediyoruz! Her yıl yeni yüzleri sektöre kalıcı bir şekilde kazandıran ve önem gören işlerde rol almalarına yardımcı olan firmamız, bu alanda ki başarısını giderek daha üst kısımlara çekmeyi de ihmal etmemektedir.

Siz de kaliteli projelerde yıldız olmak, reklam ve dizi oyunculuğu başvurusu yapmak adına hemen tercihinizi bizlerden yana kullanmayı ihmal etmeyin. Her yıl yeni nesil oyuncu adaylarına sektör de şans tanıyan firmamız, 2017 yılı itibariyle çekilecek olan işlerde de kalıcı bir şekilde rol almanıza yönelik çalışmalar yapmaya devam etmektedir. Bir tıkla ajansımıza dahil olmak ve kendinizi önem gören işlerde gösterebilmek bakımından çocuk ajansları İzmir olarak bizi tercih etmekten geri kalmayın. Üstün projelerin tamamında sizlere kalıcılık sunan firmamız, bu sayede kendinizi göstermenize de yardımcı olmaktadır.

Reklam ve dizi oyuncusu olun!

Reklam ve dizi oyunculuğu başvurusu üzerinden kendinizi göstermenize yönelik hizmet türleri sunmaya devam etmekteyiz. Türkiye standartlarında birçok oyuncunun çeşitli projelerde yer almasını sağlamış ve bölgede önemli isimleri keşfetmeyi ihmal etmemiş olan firmamız, bu başarısını günden güne daha üst alanlara taşıma konusunda da araştırmalarına devam etmektedir. Hemen siz de ajansımızın yeni yüzü olarak önemli işlerde rol alabilir, sektör de ana cast olarak projelerde yer alabilirsiniz.

Çocuk ajansları İzmir olarak reklam projeleri, dizi projeleri ve sinema projelerinde rol alacak 0-14 yaş arası adaylar arıyoruz. Bu adaylardan birisi siz olmak ve kaliteli işlerde rol alabilmek açısından casting ajansımıza bir başvuru süreci başlatmayı ihmal etmeyin. Yapılan bu muhteşem çalışmalar ile beraber artık öne çıkan bir isim olabilecek, kendinizi önde gelen projelerin tamamında gösterme fırsatlarına sahip olabileceksiniz. Tercihinizi bizden yana kullanarak reklam ve dizi oyunculuğu başvurusu yapmayı ihmal etmeyin.