Kadıköy ajansımızda manken yetiştiriyoruz!

Kadıköy ajansımızda manken yetiştiriyoruz!

Kadıköyde ajanslar arayan pek çok yeni nesil oyuncu & manken adayı, doğrudan tercihlerini bizlerden yana kullanmaktadır. Bunun temel sebebi, bu alanda elde etmiş olduğumuz başarı ile çizgimizi her daim daha üst alanlara taşımak ve köklü projelerde yıldızlaşmanızı sağlamaktır. Alanında lider olan firmamız, yeni nesil adaylara uygun projeleri bulmak ve sektör de ihtiyaç olan yeni yüz açığını kapatmak adına 25 senedir aktif olarak çalışmalarına devam ediyor.

Hemen siz de ajans manken bölümünden başvurularınızı yapın, bu sayede önem gören işlerde rol alma fırsatları elde edin. Bu alanda çıtamızı çok daha üst seviyelere taşımak ve sizlere hitap eden rol seçimlerini yapabilmek adına çalışmaktayız. Günden güne çıtamızı arttırabilmeye yönelik çalışmaları sürdürdüğümüz gibi, aynı zamanda ise alanının lider firması olarak görülüyoruz! Kadıköyde ajanslar arayan oyuncu ve model adaylarına bu alanda üst seviye bir hizmeti sunabilmek adına kendimizi geliştirmeye devam etmekteyiz.

Bir tıkla başvuru süreci başladı!

Bir tıkla ajans manken kadromuzda yer alabilir ve kendinizi çeşitli işlerde deneme fırsatlarına erişebilirsiniz. Alanında önemli bir yer edinen firmamız, her yıl 30’dan fazla oyuncu ve model adayını önemli işlere sunabilmek adına ihtişamlı çalışmalarına devam etmektedir. Bu alanda ise sizleri yükseltmek ve önem gören işlerin tamamında aktif olarak rol almanızı sağlamak bakımından çalıştığımız gibi, onlarca farklı menajer ve casting direktörünü de kendi kadromuzda tutuyoruz.

Bu sayede artık pek çok projede yıldız olabilmeniz ve Kadıköyde ajanslar bölümünden kendinizi göstermeniz bakımından hemen tercih yapmayı ihmal etmeyin. Alanında Türkiye’nin en iyi firması olarak yeni yüzleri çeşitli işlere sunabilmek ve tercihen bu alanda önemli işler sunabilmek adına adım adım hizmetlerimizi sizlerle buluşturmaktayız. Ajans manken kadromuzu güçlendirmek adına cazip çalışmalar ile bu yola devam ediyoruz!