Mankenlik ajansımıza dahil olun, Koton markasının modeli olun!

Mankenlik ajansımıza dahil olun, Koton markasının modeli olun!

Ücretsiz ajanslara başvuru yaparak model olmak isteyen tüm adayların önünü açmaktayız! Bu alanda yaptığımız çalışmalar ile devasa bir hizmet anlayışını ele almanıza yardımcı olan cast ajansımız, kıstasını daha ileri seviyelere taşıyabilmek için arayışlarını sürdürmektedir. Doğrudan kadromuza dahil olmak ve böylelikle çeşitli markaların modeli olarak para kazanmak artık mümkün!

Türkiye standartlarında önemli bir yere sahip olan mankenlik ajanslarımız, çıtasını daha ileri seviyelere taşımak ve alanının lideri konumunda yer alan firmamızın bir parçası olmanız bakımından buradadır! Artık başvurular dahilinde siz de ajansımıza katılımlar gerçekleştirebilecek, önem arz eden projelerin tamamında ise oyuncu olarak yer alabilme fırsatları elde edebileceksiniz. Türkiye’de lider olan firmamız, ücretsiz ajanslara başvuru adı altında yeni reklam ajansları başvuru süreçlerini başlatmakta ve sizlere bu alanda şans tanımayı ihmal etmemektedir.

Türkiye’nin en iyi modellik ajansıyız!

Mankenlik ajansları alanında “en iyisi” olarak gösterilen firmamız, çıtasını daha üst alanlara taşımak ve sizlere bu alanda önem gören projelerde yer alma fırsatları vermek adına çalışmalarını sürdürmektedir. Bu denli bir yaklaşım ile beraber birçok yeni model ve oyuncu adayı, kendilerine hitap eden projelerde yer alarak oyunculuk & modellik tecrübelerini sağlayabilmektedir. Kadromuzda yer alan isimler için özel eğitmen kadromuz ile beraber atölye çalışmaları sunuyor ve sizleri bu noktada eğitiyoruz.

Çıtamızı yükseltmek ve önde gelen projelerin tamamında yer almanız için ücretsiz ajanslara başvuru noktasında hemen bizi tercih edin! Hizmetlerimizi daha ileri seviyelere taşıma konusunda çalıştığımız gibi, sizlere hitap eden projeleri keşfedebilme noktasında ise üstün bir hizmet politikasını ele alabilme olanakları sağlamaktayız. Ücretsiz kayıt döneminin başlaması ile beraber birçok aday, kendileri için en uygun projelerde yer alarak ek gelir elde etme şanslarına sahip oldular. Her daim sizleri desteklemek ve mankenlik ajansları kadrosunda yer alan bir isim olmanıza aracı olmak bakımından çalışıyoruz!