Reklam ve dizi projelerinde oynamak için kaydınızı tamamlayın!

Reklam ve dizi projelerinde oynamak için kaydınızı tamamlayın!

Reklam ajansı olarak piyasada çekilen işlere yeni yüzler sunabilmek ve bu alanda çıtamızı çok daha yukarı seviyelere taşımak adına çalışmalarımıza devam ediyoruz! Hemen siz de projelere başvuru yaparak kendinizi gösterebilir, bu alanda öne çıkan yeni nesil oyuncu adayı konumuna ulaşabilirsiniz. Her geçen gün bu alanda elde ettiği başarısı ile beraber “lider” olarak gösterilen firmamıza bir tıkla kaydınızı yapmayı ihmal etmeyin.

Ek olarak dizi kayıtları bölümünden de yeni yüzleri piyasaya sürmeye hazırlanan firmamız, bu sezon Söz, İçerde, Bu Şehir Arkandan Gelecek, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi önemli projelere birkaç tane ana cast oyuncusu yerleştirmiştir. Siz de köklü projelerin tamamında rol alabilmek ve çeşitli projeler üzerinden kendinizi ispatlamak adına hemen tercihinizi bize yöneltmeyi ihmal etmeyin. Bu alanın en iyisi olarak, reklam ajansı kapsamında yeni yüzlerin daimi olarak önünü açmaya yönelik bir çalışma ortamı sunmayı hedeflemekteyiz.

Yeni yüzleri sektöre kazandırmak bizim görevimiz!

Yeni yüzleri sektöre kazandırmayı kendisine görev bilen ve aynı zamanda reklam ajansı çatısında çalışan firmamız, tüm bu çalışmaları ile beraber sektörel anlamda öne çıkan bir firma izlenimi vermiştir. Bir tıkla siz de ajansımıza kayıtlarınızı tamamlamak ve aynı zamanda kendinizi göstermek açısından bizi tercih edebilirsiniz. Günden güne üstün hizmet anlayışını yukarı seviyeler de tutan firmamız, reklam projelerine yeni yüzler kazandırmayı hedeflemektedir.

Bir tıkla hemen başvurunuzu yapmak ve aynı zamanda dizi kayıtları üzerinden öne çıkan projelerde rol alabilmek açısından bizi tercih edebilirsiniz. Türkiye’de önemli bir yer edinen firmamız, her geçen gün bu alanda ki çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Bu sayede TV ve medya sektöründe yeteneklerini sergileyecek olan yüzleri bulabilmek ve onlara uygun projeler seçebilmek adına çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Bir tıkla reklam ajansı kaydınızı tamamlayın, kadromuzda yer alma fırsatları elde edin.