Türkiye’nin ünlü yarışmalarına oyuncu sunumları yapacağız!

Türkiye’nin ünlü yarışmalarına oyuncu sunumları yapacağız!

Türkiye’de önem kazanmış birçok yarışmaya kaliteli oyuncu sunumları yapabilmek ve ön plana çıkmanızı sağlamak adına buradayız! Televizyon ajansları olarak TV 8’de düzenlenen Yetenek Sizsiniz Türkiye, O Ses Türkiye, Survivor gibi yarışmaların yanı sıra Kısmetse Olur gibi önemli yarışmalar için de oyuncu sunumları yapmayı hedeflemekteyiz. Bu alanda önemli bir ağ bağlantısına sahip olan firmamız, elde ettiği başarıların tamamını ivme kazandırarak oyuncu kadrosuna sunuyor.

Onları önde gelen projelerde değerlendirmek ve oyunculuk imkanları sağlamak adına emin adımlar atan firmamız, bu sayede ise Türkiye’nin en iyi ajansı konumunda yer almaktadır. sizler de modellik yapma tecrübeleri elde etmek ve aynı zamanda oyunculuk hizmetleri sunan ajansımıza kayıtlarınızı yapabilirsiniz. Katalog ajansları adı altında yaptığı çalışmalar ile her daim öne çıkmanızı sağlayan firmamız, üst seviye de bir hizmet standardını ele alma konusunda da sizleri desteklemekten geri kalmıyor. Böylelikle dilediğiniz gibi ajansımıza kayıtlarınızı yaptırabilecek, televizyon ajansları bünyesinde yer alan bir star olabileceksiniz.

İlker Kaleli, Kerem Bursin gibi önemli oyuncular ajansımızı tercih ediyor!

Türkiye’de nam kazanmış pek çok ünlü sanatçıyı kendi bünyesinde barındıran ve doğrudan projelerde yer alma imkanları veren firmamız, katalog ajansları adı altında Kerem Bursin gibi önemli isimlerle çalışmıştır. Türkiye’de marka olan Mavi, reklam filmlerinde İlker Kaleli ve Kerem Bursin ile çalışabilmek adına bizleri tercih etmiştir.

Her daim sizlere istihdam sağlamak ve ünlü bir isim olabilme fırsatlarını tarafınıza ulaştırmak adına kadrosunu güçlendiren ajansımız, bu alanın en kaliteli firması olarak görülmektedir. Televizyon ajansları olarak kadromuzda manken olarak yer alan oyuncu adaylarının da önünü açabilmek adına çalıştığımız gibi, bu sayede ise Türkiye’de isim olmuş pek çok önde gelen oyuncuya da şans tanıyabilmeyi garanti etmekteyiz. Siz de hemen katalog ajansları kategorisine istinaden başvurunuzu yapın ve ajansımızın kadrolu oyuncusu olma fırsatlarına ulaşın!