TV projelerinde boy göstermek ister misiniz?

TV projelerinde boy göstermek ister misiniz?

Reklam ajansına kayıt olarak, TV projelerinde boy göstermek ister misiniz? bugüne kadar birçok ünlü ismin önünü açan ve onları sektöre kazandırma hususunda aktif bir rol üstlenen firmamız, bu çalışmasını daha üst standartlara tırmandırmak ve kaliteli bir zemin hazırlamak adına hizmetlerine devam etmektedir. Artık doğrudan ajansımızın bir parçası olabilecek, başvurular dahilinde de kendi oyunculuğunuzu üst seviyelere taşıma imkanları elde edebileceksiniz.

Gaye sökmen ajansı başvuru formunu indiren ve uygun bir şekilde dolduran tüm adaylarına istihdam ortamları yaratan firmamız, bu alanda ise Türkiye’nin en köklü casting firması konumunda yer almaktadır. her daim yeni oyuncuları sektöre kazandırabilmek ve onların tanınırlığını çok daha cazip bir hizmet anlayışına çekebilmek adına çalıştığımız gibi, aynı zamanda ise reklam ajansına kayıt bölümünden öne çıkan bir aday olma fırsatlarını doğrudan iletmekteyiz. Tercihinizi hemen firmamızdan yana kullanarak, siz de kayıt olanaklarından faydalanma şansları elde edebilirsiniz.

Bir tıkla kayıt dönemi başladı!

Gaye sökmen ajansı başvuru formunu indirip, doldurarak bizlere ulaştıran (mutlaka 2-3 farklı fotoğraf ile) herkesle görüşmeler sağlamaktayız. Uygun gördüğümüz oyuncu adaylarıyla tanışmak ve onlarla sohbet etmek adına bir randevu sistemi sunan firmamız, reklam projelerinin yanı sıra bu sezon çekilecek dizi ve sinema filmi projeleri için de oyuncu arayışlarını sürdürmektedir. Popüler bir hizmet ağı oluşturan ve her geçen gün daha fazla kişi tarafından “ortak tercih” konumunda yer alan ajansımıza hemen başvurularınızı tamamlayın.

Var olan hizmetleri öncü bir şekilde sunan ve sektöre kaliteli kişiler kazandırma noktasında emin adımlar atan ajansımız, reklam ajansına kayıt imkanlarıyla beraber tanınan bir isim olma şanslarını sizlere sunabilmektedir. Siz de hemen bir tıkla başvurunuzu yapabilir, böylelikle öne çıkan bir oyuncu olarak tüm projelerde kendinizi sınama olanaklarına erişebilirsiniz. Kaliteli bir zemin hazırlayarak öne çıkma şansları veriyor ve Gaye sökmen ajansı başvuru formu üzerinden ajansımıza katılımlarınızı destekliyoruz!