Ünlü oyuncuların ajansları kapılarını araladı!

Ünlü oyuncuların ajansları kapılarını araladı!

TV ajansları hizmetlerimizden faydalanmak, ajans kadromuzun bir parçası olmak ister misiniz? sektöre hızlı bir giriş yapan ajansımız, bu yıl 100’den fazla oyuncusunu henüz 3 ayda birçok reklam filmine kazandırdı. Bunun yanı sıra dizi ve sinema alanında da çalışmalar yapan ajansımız, markasını her geçen gün daha üst seviyelere çekmek ve kaliteli bir ortam zemini oluşturabilmek bakımından da sizlerin destekçisi olmaktadır.

Özellikle ünlü oyuncuların ajanslarına kaydolabilme konusunda çalışmaları tarafınıza ilettiğimiz gibi, marka kimliğinizi koruyabilme hususunda da sizlere bir destek olanağı sunmaktayız. Bu sayede artık öne çıkan bir oyuncu olmak ve kendinizi projelerde ispatlamak söz konusu oluyor. Türkiye standartlarında lider olan ajansımız, yapılan çalışmalar ile beraber sizlere ivme kazandırmaya devam ediyor ve aynı zamanda en kaliteli projelere dahil ediyor. TV ajansları olarak birçok yapımcı ile ortak çalışmalar yürüten ajansımız, Türkiye genelinde 10’dan fazla şubesiyle hizmetinizde!

Kayıtlarınızı hemen gerçekleştirin!

Hemen siz de ünlü oyuncuların ajanslarına kayıt olma fırsatlarına sahip olun. Sizlere bu alanda sektörün lideri olma şanslarını veren ajansımız, yapmış olduğu çalışmalar ile beraber lider kimliğini de sürdürmeye devam ediyor. aynı zamanda sunulan hizmetler dahilinde ise Türkiye’nin en iyisi konumunda yer alan firmamız, açılan oyuncu boşluklarını doldurmak ve projelerin üst üste gelmesiyle beraber acilen yeni yüzlere ihtiyaç duymaktadır.

Sizler de TV ajanslarına dahil olarak artık “oyuncu” olarak görev alma şanslarına sahip olabilirsiniz. Bu alanda sunmuş olduğumuz eşsiz hizmetler ve aynı zamanda Türkiye’nin en çok tercih edilen oyuncularından bir tanesi konumunda yer alan firmamız kadrosuna dahil olabilirsiniz! Bu alanda her yıl birçok oyuncuya meslek sahibi olma şansları sunan ajansımız, giderek kıstasını daha ileri seviyelere taşımakta ve sektörde kalıcı bir yer edinebilmeniz bakımından ünlü oyuncuların ajansları olarak kayıtları kabul etmektedir. Bir tıkla kayıtları tamamlayın, siz de ajansımızın bir parçası olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir