Ünlülerin ajansları kapılarını açtı!

Ünlülerin ajansları kapılarını açtı!

Ünlülerin oyunculuk ajansları olarak bu sezon yeni yüzlere şans tanımak ve onları dizi, sinema, reklam projelerine kazandırmak adına başvuru kabulüne başladık! Siz de kadromuzda yer alarak kendinizi ispatlamak ve önde gelen projelerin aranan yüzü olmak istiyorsanız hemen bizleri tercih edebilirsiniz. Hizmet standartlarımızdan ödün vermediğimiz gibi, bu kapsamda ise pek çok oyuncu adayının 2017 yılı itibariyle projelerde yer almasına şans tanıdık!

Hemen siz de genç oyuncu ajansları olarak bizleri tercih edebilir, bu tip bir çalışma algısı ile beraber öncelikli projelerde yer alabileceğiniz ortamlar elde edebilirsiniz. Sunulan hizmetler ile beraber pek çok yeni oyuncu adayı, projelerde yer alıp; kendi oyunculuklarını deneyebilmek bakımından bizlerle iletişim kurmaktadır. Yapılan bu muhteşem çalışmalar sayesinde çok daha tanınan ve aynı zamanda öne çıkan bir oyuncu adayı olma fırsatı sağlanabiliyor. Ünlülerin oyunculuk ajansları olarak sizlere bir tık uzaklıktayız.

Her yıl onlarca ismi “ünlü” yapıyoruz!

Her yıl kadromuzda yer alan onlarca ismi ünlü yaptığımız gibi, özellikle genç oyuncu ajansları olarak bay ve bayanlardan gelen başvuruları incelemekteyiz. Bu tip bir çalışma ile beraber Türkiye’de marka değeri elde eden ajansımızın kadrolu oyuncusu olabilmenin keyfini sürün. Hizmetlerini daha üst evreler de tutan ve kaliteli bir hizmet skalası yaratabilmeyi amaçlayan ajansımız, kalitesinden ödün vermeden çalışıyor ve alanında en çok tercih edilen ajans olarak gösteriliyor.

Gerek okullu, gerek atölye çalışmalarına tabii tutulmuş, gerek tiyatro kökenli, gerekse eğitimsiz pek çok adaya şans tanımaktayız. Sizlerde ki yeteneği keşfeden ünlülerin oyunculuk ajansları, daha sonrasında ise ajansımız kadrosuna dahil olarak sizleri temsil etmektedir! En kaliteli projelerde aranan yüz olabilmek adına hemen tercihinizi bizlerden yana kullanmayı ihmal etmeyin. Artık genç oyuncu ajansları olarak bizlerle çalışma ortamı yaratabilmeniz konusunda herhangi bir engel kalmıyor.