Acil bayan manken arıyoruz!

Acil bayan manken arıyoruz!

Manken bayanlar arayan ajansımız, acilen yeni yapım firmalarına sunmak üzere tecrübeli & tecrübesiz adaylardan başvurular beklemektedir. Her geçen gün daha fazla iyiye giden ve yaptığı çalışmalar ile öne çıkan firmamız, alanında ise lider konumu ile beraber pek çok manken adayı tarafından tercih edilmektedir. 90’lı yıllardan bu yana her yıl yarışmalara isimler sunan ve çoğu zaman derece alan mankenler ile çalışan firmamız, katalog çekimleri, defileler ve çeşitli organizasyonlar için manken arayışlarını sürdürmektedir.

Ayrıca kadromuzda yer alan manken adaylarına sinema, dizi ve reklam projelerinde de yer alma şansları vermekteyiz. Cast ajansa başvuru gerçekleştirmek ve doğrudan kadromuzda yer almak istiyorsanız tercihinizi hemen bize yöneltmeyi ihmal etmeyin. Alanının lideri konumunda yer alan firmamız, yapılan bu çalışmalar ile beraber devasa bir ortam zemini yaratmayı da başarmaktadır. Tüm bu hizmet politikaları ile beraber öne çıkabilecek, sizler de manken bayanları kısmından başvurularınızı tarafımıza iletme şanslarına sahip olabileceksiniz.

Sektöre yeni yüzler kazandırıyoruz!

Her daim sektöre yeni yüzler kazandırmayı amaçlayan ajansımız, cast ajansa başvuru yapan tüm adayların formlarını dikkatle incelemektedir. Bu sayede ise uygun görülen isimleri şubelerimize davet ederek fotoğraflarını çekiyor, bir CV oluşturuyor ve daha sonrasında ise proje sunumlarını gerçekleştiriyoruz. Kadromuza dahil olmak isteyen isimlerden herhangi bir ücret talep etmediğimiz gibi, bulduğumuz işlerden de %20 civarı bir komisyon talep ediyoruz.

Böylelikle sizlere iş sunumları gerçekleştiren ve %100’e kadar Türkiye’nin en iyi ajansı konumunda yer alan firmamızın bir parçası olma şansları söz konusudur! Hemen siz de iletişiminizi sağlayabilir, manken bayanlar kadrosunda yer alan önemli bir isim olma şanslarına doğrudan erişebilirsiniz. Türkiye’de birçok kişi tarafından taktir edilen ve sadece isim olmuş yapım firmaları ile çalışan ajansımız, yeni iş olanaklarını sizlere sunabilmek ve aynı zamanda cast ajansa başvuru yapabilmeniz bakımından bu hizmet standartlarını sürdürüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir