Ankara’da çocuk oyuncular arıyoruz!

Ankara’da çocuk oyuncular arıyoruz!

Çocuk ajanslarına başvuru ankara bölümünden yeni yüzlere şans tanımak adına kendisini geliştiren firmamız, farklı departmanlardan Ankara’da çekilecek dizi ve reklam filmleri için oyuncular arıyor. Beni Affet, Behzat Ç., Bizim evin halleri, Deniz yıldızı gibi önemli Ankara projelerinin oyuncu kadrosunu oluşturmayı başarmış olan firmamız yeni oyuncu adaylarının Ankara’da çekilecek projelerinde boy göstermesine fırsatlar vermektedir.

Siz de hemen reklam ve dizi oyunculuğu başvurusunu bizlere ulaştırabilir, bu sayede önde gelen projelerin tamamında kendinizi gösterme olanaklarına erişebilirsiniz. Türkiye’de reklam ajansları arasında marka değeri elde etmiş ve başarısını daha fazla öne çıkartmış olan firmamız, kalitesiyle beraber birçok kişi tarafından öncü tercih olarak gösterilmiştir. Bu tip bir çalışma ortamını ele almanız ve aynı zamanda önde gelen oyuncu adayı konumuna ulaşabilmeniz bakımından sizlerin destekçisi oluyoruz. Çocuk ajanslarına başvuru Ankara klasmanı üzerinden hemen bizlerle iletişim kurmayı ihmal etmeyin.

Reklam ve dizi oyuncusu olabilme fırsatı!

Reklam ve dizi oyunculuğu başvurusu yapan adaylara, mail adresimiz üzerinden gelen başvuru formlarını inceledikten hemen sonra dönüşler yapmaktayız. Fakat başvuru yapan adaylardan farklı birkaç açıdan çekilmiş fotoğraflar da talep etmekteyiz. Bu sayede kendinizi öne çıkartmak ve aynı zamanda donanımlı bir ajans kadrosunda yer alabilecek ortamlar oluşturabilme hususunda da yardımcı olmaktayız.

Türkiye’de önemli bir ağa sahip olan firmamız, çocuk ajanslarına başvuru Ankara bölümünden, burada yer alan velilerin diledikleri gibi çocuklarını kayıt ettirebileceği bir hizmet anlayışını sunmaktayız. Oyuncu kabulünü doğrudan ele alan ve bu sayede sizlere projelerde yer alma fırsatları tanıyan ajansımız, çıtasını daha üst alanlara taşımak ve önde gelen projelerin yıldızı olabilme fırsatlarını sağlamak bakımından da kendisini geliştirmektedir. Bir tıkla başvurunuzu yapabilir, siz de dilediğiniz projelerde oyuncu olarak yer alabilirsiniz. Reklam ve dizi oyunculuğu başvurusu yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı!